SeaYa logo2022

Michaël „Mike” Doumont

Długo szukałem na rynku innowacyjnego oświetlenia do nurkowania, aż poznałem Pawła - właściciela marki SEAYA, który podzielił się ze mną swoją pasją, wizją nurkowania i chęcią innowacji. To z tych powodów zdecydowałem się współpracować z marką, jej zespołem i zostać Ambasadorem SEAYA.

Instruktor Trainer PADI TEC REC, instruktor IANTD, nurek jaskiniowy Full Cave, projektant TECLINE SIDEMOUNT AVENGER, projektant MDS Technology Equipment.

Właściciel XPERIENCE DIVING w Belgii.

Początki nurkowej kariery zawodowej Michaëla sięgają roku 2011, kiedy to uzyskał tytuł instruktora nurkowania PADI Open Water. Już w tamtym okresie był oczarowany nurkowaniem technicznym oraz nurkowaniem w konfiguracji sidemount. Chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia w tych dwóch typach nurkowania, skłoniła Michaëla do wyjazdu do DAHAB. Ta podróż zmieniła jego wizję nurkowania na resztę życia. Według Michaëla nurkowanie to introspekcja, ale także niezwykła ludzka przygoda. Jego zdaniem nurkowanie techniczne wymaga niezawodnego sprzętu, pasji oraz partnerstwa. Z tych właśnie powodów tak bardzo je lubi. Nurkowanie sidemount wymaga ciągłego doskonalenia nabytych umiejętności i stałego dopracowywania ostatecznej konfiguracji.

Tamara Adame

Jae Han Lee

Stratis Kas

Karol „Pencil” Ołówek

Nikolas Margaritis

Krzysztof Hnatów

Michaël „Mike” Doumont

Maciej Jurasz