SeaYa logo2022

Jeden włącznik – dwie opcje!

Dla wszystkich tych, którzy chcą jednocześnie zasilić oświetlenie i ogrzewanie lub dwa różne źródła światła, nie stosując przy tym dwóch osobnych pakietów akumulatorowych lub jednego wspólnego pakietu o dużej średnicy (41,4Ah) mamy idealne rozwiązanie! W naszej ofercie pojawiła się nowa 2-wyjściowa pokrywa zasobnika o małej średnicy, dedykowana dla pakietów o pojemności 13,8Ah oraz 24,15Ah w konfiguracji BACKMOUNT.

Zastosowany w pokrywie 3-stanowy włącznik przechyłowy CLASSIC charakteryzuje się znanym stanem przełączenia (ON-OFF-ON) określonym poprzez kierunek wychylenia dźwigni. Przełączenie dźwigni do pozycji „ON I” powoduje załączenie zasilania tylko jednego wyjścia np. do głowicy latarki, natomiast przełączenie dźwigni do pozycji „ON I+II” załącza oba wyjścia z zasobnika np. do oświetlenia i ogrzewania.

Decydując się na zastosowanie pokrywy z dwoma wyjściami, zalecamy stosować głowicę latarki głównej z trybem OFF. Umożliwia to wyłączenie światła podczas pracy systemu grzewczego, np. w trakcie dekompresji.

Jeśli nie mamy potrzeby stosowania systemu grzewczego podczas odbywanego nurkowania zalecamy zastosować zakończenie złącza E/O na wolnym końcu kabla.