SeaYa logo2022

Baltictech X jubileuszowa edycja

Jubileuszowa X edycja konferencji Baltictech w Gdyni była wydarzeniem długo wyczekiwanym.

Ogólnoświatowa sytuacja sprawiła, że pomiędzy IX i X edycją wkradł się nadmiarowy rok przerwy, co z pewnością przełożyło się na oczekiwania i zainteresowanie całym eventem. Tym bardziej nie mogliśmy sobie pozwolić na to, aby nie pojawić się w Trójmieście i nie zaprezentować wszystkiego, co mamy najlepsze!

W sobotę od samego rana budynek Biblioteki Akademii Marynarki Wojennej na Oksywiu przeżywał prawdziwe oblężenie. Na szczęście byliśmy w doborowym składzie i odpowiednio przygotowani, aby sprostać napływającym tłumom. Pełen przekrój produktów SeaYa wyeksponowany na naszym stoisku budził spore zainteresowanie. Co oczywiście szczególnie nas ucieszyło, ponieważ goście odwiedzający konferencję stanowili miks z całego świata. Była to więc bardzo dobra okazja, żeby się zaprezentować oraz zebrać opinie od naszych użytkowników, którzy już zdążyli opływać się ze sprzętem SeaYa w najrozmaitszych warunkach.

X edycja Baltictechu, to były dwa niezwykle intensywne dni pośród wspaniałych ludzi, z którymi mogliśmy się podzielić naszą wiedzą, zebrać bezcenny feedback i sugestie odnośnie do poszczególnych rozwiązań, a także miło spędzić czas na niezliczonej ilości rozmów. Miejmy nadzieję, że na kolejną edycję nie będziemy musieli czekać tak długo.