SeaYa logo2022

Targi nurkowe boot Düsseldorf 2023

Największe w Europie targi sportów wodnych już za nami! W Dusseldorfie spędziliśmy 11 dni i aby przez cały czas móc zaoferować obsługę na najwyższym poziomie, pracowaliśmy zespołem w nieco powiększonym składzie.

Boot to bez wątpienia najdłuższe targi, w jakich braliśmy udział, co przełożyło się na ilość nowych kontaktów, zacieśnienie tych już istniejących oraz możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony. W szczególnie przyjemnej atmosferze prowadzone były rozmowy po godzinie 18.00 😉

Trzy lata przerwy to szmat czasu. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza. Nic więc dziwnego, że emocje i oczekiwania związane z targami Boot były spore. Kolejna wizyta w Dusseldorfie to przede wszystkim potwierdzenie tego, że zmierzamy we właściwym kierunku, o czym świadczy odbiór marki SeaYa. Od naszej pierwszej wizyty w 2017 roku minęło już trochę czasu i mając taką perspektywę, łatwiej spojrzeć na siebie oraz swoje miejsce na rynku producentów oświetlenia nurkowego.

Wiele się zmieniło, ale my nieprzerwanie staramy się dostarczać i promować produkty, które pomogą uczynić każde nurkowanie bardziej bezpiecznym, przyjemnym i wartym zapamiętania. Przez wszystkie te lata zaprezentowaliśmy je niezliczonej liczbie właścicieli centrów nurkowych, sklepów, dilerów, instruktorów oraz zwykłych płetwonurków. Dzięki temu z każdym rokiem widzimy, jak rośnie liczba osób, które trafiają do nas z polecenia lub miały okazję zobaczyć czy przetestować naszą latarkę i zdecydowały się nabyć własny egzemplarz. To bardzo budujące i niezwykle satysfakcjonujące uczucie dla każdego konstruktora.

Podczas tej edycji Boota zauważyliśmy znaczący wzrost wizyt dilerów z różnych krajów. Bardzo nas to cieszy, ponieważ pokazuje, że stajemy się marką coraz bardziej rozpoznawalną i kojarzoną z odpowiednią jakością.

Oczywiście na tak wielkie wydarzenie nie mogliśmy przyjechać bez żadnych nowości! W Dusseldorfie po raz pierwszy zaprezentowaliśmy światu nasze rozwiązanie w zakresie pokryw modułowego systemu zasobników 13,8Ah i 24,15Ah dla konfiguracji backmount (SY-LID70-C-OUT+) i sidemount (SY-LID70-C-OUT+ SM), posiadające dwa wyjścia – jedno do zasilania latarki, a drugie do ogrzewania.

W pokrywie zastosowaliśmy dwa włączniki do niezależnego sterowania zasilaniem głowicy latarki i ogrzewania. Oczywiście nie obyło się bez testów naszego sprzętu i nie mówimy tu o odpalaniu latarek na naszym stoisku czy w wiadrze z wodą, ale prawdziwych testach podwodnych, jakie można było przeprowadzić w nowo zbudowanym basenie, który powstał specjalnie na potrzeby targów.

Boot 2023 już za nami, a tymczasem my już szykujemy się na kolejne targi, które odbędą się w pierwszy weekend lutego w Holandii. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów i sympatyków z tego regionu, ponieważ wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie.

Do zobaczenia wkrótce!