SeaYa logo2022

Targi Nurkowe DUIKVAKER – Holandia

Pandemia i wszystkie obostrzenia z niej wynikłe dotknęły niemal wszystkich dziedzin życia. Nie inaczej było z branżą nurkową i organizowanym przez nią targami. Na szczęście po dłuższej przerwie wielu imprezom udało się powrócić i nie inaczej było w przypadku organizowanego w Holandii eventu Duikvaker.

Organizowane niedaleko Utrechtu targi nurkowe Duikvaker, to czołowa impreza nurkowa w Holandii. Na miejscu zawsze czeka wszystko to, co najlepsze i najciekawsze dla freediverów, nurków rekreacyjnych i technicznych, fotografów i filmowców podwodnych oraz wszystkich związanych z branżą nurkową i wodną.

Na przestrzeni lat targi Duikvaker wyrobiły sobie renomę, która zawsze pozwala ściągnąć tłumy zainteresowanych klientów. Na miejscu zjawiają się nie tylko Holendrzy, ale również Belgowie, Francuzi, Niemcy, Duńczycy, Anglicy i wiele innych nacji, które doceniają znaczenie tych targów. Zwłaszcza że Duikvaker, to nie tylko same targi, ale również część merytoryczna. Ciekawe prelekcje i wykłady stanowią idealne uzupełnienie części targowej, gdzie każdy może zapoznać się z nowościami na rynku sprzętu nurkowego i zasięgnąć informacji wprost u źródła.

Dlatego na reaktywacji Duikvaker nie mogło zabraknąć również nas oraz pełnej gamy latarek główncyh i kanistrów grzewczych SeaYa! Oczywiście wszystkie nasze modele były dostępne w wariantach testowych, a my sami z przyjemnością odpowiadaliśmy na wszystkie pytania i staraliśmy się zaprezentować wszystkie zalety poszczególnych modeli.

Holandia i okoliczne kraje basenu Morza Północnego to podobnie, jak w przypadku Bałtyku, dość wymagające środowisko pod względem warunków atmosferycznych. Dlatego dobre oświetlenie i ogrzewanie są tu sprawą elementarną, a tzn., że po raz kolejny znaleźliśmy się we właściwym miejscu i czasie! 😉

Galeria z targów Dvikvaker 2022