SeaYa logo2022

Targi pod znakiem konika morskiego – Duikvaker 2023

Początek każdego roku to dla nas bardzo intensywny okres. To właśnie w pierwszych miesiącach odbywają się największe targi sprzętu nurkowego. Dlatego sporo czasu spędzamy w podróży, aby jak najlepiej zaprezentować nasze produkty w kolejnych odwiedzanych krajach.

Dopiero co dopiero wróciliśmy z Dusseldorfu, gdzie spędziliśmy ponad tydzień na targach Boot, które, nawiasem mówiąc, były dla nas bardzo owocne, a już trzeba było się pakować i wyruszać do krainy tulipanów i wiatraków. Wszystko po to, aby wziąć udział w największych holenderskich targach sprzętu nurkowego Duikvakker.

Zależało nam na obecności podczas tego wydarzenia, ponieważ tegoroczne Duikvakker były aż dwukrotnie większe niż poprzednie i zajęły powierzchnię dwóch hal wystawienniczych. Skoro więc organizatorom udało się zgromadzić tak wiele firm, to tym bardziej nie mogło zabraknąć tam również nas!

Tradycyjnie zabraliśmy ze sobą całą pełen przekrój sprzętu z oferty SeaYa oraz nasze dwie nowości, które jeszcze nie zdążyły ostygnąć po targach w Niemczech – nowe pokrywy modułowego systemu zasobników 13,8Ah i 24,15Ah dla konfiguracji backmount (SY-LID70-C-OUT+) i sidemount (SY-LID70-C-OUT+ SM), które posiadają dwa wyjścia – jedno do zasilania latarki, a drugie do zasilania ogrzewania.

Podczas targów Duikvakker 2023 udało nam się wspólnie z naszymi dilerami ustalić termin Demo Days, o którym niebawem Was poinformujemy w osobnym wpisie.

Podsumowując naszą wizytę w Holandii, musimy przyznać, że było to idealne wydarzenie dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat nurkowania i poznać nowych ludzi z całego świata, a przede wszystkim porozmawiać z nami na temat oświetlenia i ogrzewania nurkowego w różnych konfiguracjach.

Do zobaczenia za rok, a my tymczasem powoli już się pakujemy na kolejne targi. Tym razem spotkacie nas w Sztokholmie podczas targów Dykmassan.