SeaYa logo2022

Konferencja Baltictech 2022, Polska

Data wydarzenia: 26 – 27.11.2022
Konferencja Baltictech 2022, Polska

W ostatni weekend listopada (26-27) zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska podczas konferencji nurkowej Baltictech 2022 w Gdyni. Jubileuszowa X edycja to z pewnością wydarzenie, w którym warto wziąć udział, dlatego nas również nie mogło zabraknąć!

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego i godnego zaufania oświetlenia nurkowego, które zapewni Wam komfort i bezpieczeństwo pod wodą, to koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Baltictech będzie doskonałą okazją, aby porozmawiać z nami i dowiedzieć się czegoś więcej o naszych latarkach i kanistrach z pierwszej ręki. Chętnie powiemy Wam, co wyjątkowego jest w naszych produktach i dlaczego warto postawić na markę SeaYa.

Baltictech to największa i najstarsza impreza nurkowa w Polsce, która na przestrzeni lat zyskała międzynarodową renomę. Z pewnością osoby zainteresowane nurkowaniem znajdą tu wszystko, czego tylko nurkowa dusza może zapragnąć. Wartym podkreślenia jest fakt, że w tym roku do dyspozycji uczestników będzie basen do testowania sprzętu, a więc… zjawimy się z pełnym arsenałem testowych latarek!

Zapraszamy i do zobaczenia w Gdyni!

seaya_baltictech2022

Dane wydarzenia:
Data: 26 – 27.11.2022
Godzina: 10:00 – 18:00
Lokalizacja: Biblioteka Główna Akademii Marynarki Wojennej, J. Śmidowicza 69, Gdynia, Polska