SeaYa logo2022

SeaYa Demo Days w Kosie’s D.I.V.E. Center, Niemcy

Data wydarzenia: 08 – 10.06.2023
SeaYa Demo Days w Kosie’s D.I.V.E. Center, Niemcy

Zanurz się w podwodnym świecie jeziora Schwerin podczas SeaYa Demo Days!

Zapraszamy wszystkich miłośników nurkowania i podwodnych przygód! Szykujcie się na odkrywanie zapierających dech w piersiach głębin jeziora Schwerin podczas SeaYa Demo Days organizowanych na terenie bazy Kosie D.I.V.E. Center. Wydarzenie zaplanowane na weekend będzie poświęcone wszystkim aspektom związanym z nurkowaniem, od prezentacji sprzętu po niezapomniane podwodne doznania.

Podczas SeaYa Demo Days będziesz mógł:

  • Przetestować nasze najnowocześniejsze podwodne systemy oświetlenia, zaprojektowane tak, aby rozświetlić Twoje podwodne przygody jak nigdy dotąd!
  • Poczuć komfort płynący ze stosowania naszych innowacyjnych pakietów grzewczych, idealnych, aby wydłużyć czas nurkowania w chłodnych wodach
  • Spotkać się z innymi nurkami i dzielić swoimi przeżyciami oraz uczyć się od doświadczonych specjalistów
  • Odkryć urzekający podwodny świat jeziora Schwerin, pełen fascynującego życia i ukrytych skarbów czekających na odkrycie

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby zanurzyć się w wodach jeziora Schwerin i zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie technologii nurkowych. Zapisz termin w swoim kalendarzu i dołącz do nas w Kosie’s D.I.V.E. Center na niezapomniany weekend pełen podwodnych przygód!

Dane wydarzenia:
Data: 08 – 10.06.2023
Godzina: 10-18
Lokalizacja: Kosie’s D.I.V.E. Center
Forststrasse 19
19065 Raben Steinfeld
Niemcy