SeaYa logo2022

Smögen Dyk & Upplevelse, SeaYa Demo Days 2023, Szwecja

Data wydarzenia: 19 – 21.05.2023
Smögen Dyk & Upplevelse, SeaYa Demo Days 2023, Szwecja

Szwecja to wspaniały kierunek wypraw nurkowych, który pod wodą ma do zaoferowania bardzo różnorodne doznania.

Szwecja jest świetnym miejscem do nurkowania, dzięki długiej linii brzegowej i wielu wyspom. Wschodnie wybrzeże Szwecji jest szczególnie popularne wśród nurków, ponieważ oferuje wiele miejsc do nurkowania z zachwycającymi podwodnymi krajobrazami. Rezerwat przyrody Kullenberg jest jednym z najbardziej znanych miejsc do nurkowania w tym rejonie. Ten granitowy półwysep wystaje do Morza Kattegatt i daje wyjątkową możliwość poznania różnorodnego życia morskiego, które zamieszkuje jego wody. Można tu znaleźć wszystko, od kolorowych raf koralowych po wraki statków, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nurków.

Jednak tym razem postanowiliśmy wybrać się do Smögen.

Jeżeli interesują Was niezapomniane podwodne wrażenia, to nie trzeba szukać dalej niż Smögen Dyk & Upplevelse. To centrum nurkowe położona na końcu Smögen przy Kleven oferuje kursy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nurków. Dlatego niezależnie czy jesteś nowicjuszem, czy też doświadczonym nurkiem, to z pewnością znajdziesz tu coś w sam raz dla siebie.

Na miejscu możesz ruszyć na odkrywanie morskich głębin podczas nurkowania z przewodnikiem i wziąć udział w ekscytujących zajęciach, takich jak snorkeling i kajakarstwo morskie. Przyjazny personel zadba o to, abyś czuł się jak w domu i zapewni Ci cały niezbędny sprzęt, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Jeśli więc szukasz przygody życia, wybierz się do Smögen Dyk & Upplevelse i spotkaj się tu z nami! Na miejscu będziesz miał okazję przetestować i porozmawiać o naszych wyjątkowych latarkach nurkowych i systemach grzewczych. Nieważne, w jakiej konfiguracji nurkujesz. Sidemount, backmount, rec czy tech.

Znajdziemy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Dane wydarzenia:
Data: 19 – 21.05.2023
Godzina: 10:00 – 23:00
Lokalizacja: Smögen Dyk & Upplevelse, Szwecja