SeaYa logo2022

Targi DykMässan 2023, Szwecja

Data wydarzenia: 18-19.03.2023
Targi DykMässan 2023, Szwecja

DykMässan 2023 – czyli targi nurkowe po skandynawsku

Rok zleciał nam w mgnieniu oka i ani się obejrzeliśmy, kiedy przyszła pora pakować się na kolejną odsłonę szwedzkich targów DykMässan. To, co wyróżnia ten event, to fakt, że podobnie jak np. DEMA Show w USA, DykMässan również odbywa się naprzemiennie w dwóch największych miastach w kraju. W przypadku Szwecji jest to oczywiście Sztokholm i Göteborg.

Tegoroczna edycja zaplanowana na weekend 18-19 marca 2023 r. odbywa się w stolicy Szwecji Sztokholmie. Z pewnością ten fakt dodatkowo obliguje organizatorów, aby dołożyć wszelkich starań i jak najlepiej zaprezentować się w międzynarodowym towarzystwie.

Dlatego na miejscu nie mogło zabraknąć również nas! Zjawimy się tradycyjnie z całym asortymentem produktów SeaYa, o których chętnie opowiemy i pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie. Szwecja ze swoimi wymagającymi i zróżnicowanymi pod względem warunków miejscami nurkowymi to wprost idealny poligon, aby porządnie przetestować nasz produkty. Bałtyk, Morze Północne, jeziora, zalane kamieniołomy i kopalnie? Nie ma takiego wyzwania, które byłoby nam straszne!

Podróżując służbowo po kolejnych krajach i odwiedzając często po raz pierwszy niektóre z miejsc, ciężko oprzeć się ich pięknu i bogatej historii. W końcu, jaki sens ma daleka podróż, jeżeli poza głównym celem nie znajdziemy chwili na przyjemności? A Sztokholm, stolica Szwecji, to miasto, w którym można spędzić masę czasu, poznając jego uroki i bogatą historię. Położone jest na 14 wysepkach, które są połączone mostami oraz tunelami. Nietknięte przez wojenne zawieruchy, które nawiedziły Europę, jest dziś bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast na starym kontynencie. Znajdziemy tu wiele atrakcji turystycznych, takich, jak Opera Królewska, wspaniałe Museum Vasa, Pałac Królewski czy Stare Miasto. Stolica Szwecji słynie również z pięknych parków, malowniczych zatok i wysp, które z pewnością warto odwiedzić.

Dane wydarzenia:
Data: 18-19.03.2023
Godzina: 10-18
Lokalizacja: Nacka Strand Meeting & Event in Stockholm, Sweden