SeaYa logo2022

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W standardzie montujemy kabel o długości 105 cm. Wyjątkiem jest wersja sidemount, gdzie długość kabla wynosi 130 cm.

Kabel stosowany do podłączenia ogrzewania będzie miał długość odpowiednio: 65 cm w przypadku kanistra stosowanego do zasilania latarki i ogrzewania oraz 40 cm w przypadku kanistra do ogrzewania i 65 cm w wersji sidemount.

Czarny to podstawowy kolor w ofercie latarek SeaYa – zarówno dla głowic, jak i kanistrów do ogrzewania i zasilania latarek.

Tak, w naszej ofercie mamy kolory niebieski, czerwony, złoty, fuksja czy zielony – jednak należy pamiętać, że nie każdy kolor da się zastosować do wszystkich produktów. O szczegóły prosimy pytać u lokalnego przedstawiciela.

Tak, można wybrać różne kolory kanistra i głowicy, jednak nie wszystkie produkty są dostępne we wszystkich kolorach. O szczegóły prosimy dopytać u lokalnego przedstawiciela.

Tak, jest to możliwe. Maksymalne wymiary takiego grawerunku to 85 mm x 20 mm.

Wszystkie nasze latarki oraz kanistry do ogrzewania są testowane do głębokości 150 m. Produkty posiadające większy zakres głębokości np. na wyprawy i ekspedycje tworzone są po indywidualnych konsultacjach. W przypadku takiego zapotrzebowania zapraszamy do kontaktu.

Tak, każdy nasz zasobnik może zostać wyposażony w dwa kable E/O, z których jeden będzie zasilał ogrzewanie, a drugi oświetlenie. Należy jednak pamiętać, że takie rozwiązanie znacznie skraca czas pracy zarówno ogrzewania, jak i oświetlenia. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego działu produktów.

Zależy to od poziomu rozładowania, ale nie dłużej niż 4-4,5 h. Znajdująca się w zestawie ładowarka sama dobiera czas ładowania w zależności od poziomu rozładowania pakietu.