SeaYa logo2022

Krzysztof Hnatów

Dużą uwagę przywiązuję do niezawodności sprzętu. Używając wcześniej wielu marek oświetlenia ostatecznie zdecydowałem się na SeaYa!

Swoją przygodę z podwodnym światem rozpoczął przeszło dwadzieścia lat temu. Wykonał przy tym ponad 2 tysiące nurkowań w różnych środowiskach, począwszy od zimnych wód Bałtyku, poprzez bogactwo głębin Morza Czerwonego, aż do podwodnych jaskiń, czy zalanych sztolni.

Jego zdaniem nurkowanie dostarcza nie tylko wrażeń z obcowania w specyficznym środowisku, ale zapewnia też nieograniczone możliwości rozwoju. Jest dziedziną, w której każdy może znaleźć coś dla siebie – podwodny fotograf niecodzienne widoki, historyk tajemnice niezliczonych wraków czy biolog, podglądając podwodne życie. Niezależnie jednak od tego jaki jest powód zanurzenia się w głębiny, każde zejście pod wodę sprowadza się do wspólnego mianownika – SOLIDNEGO WYSZKOLENIA I BEZPIECZEŃSTWA.

Swoje doświadczenie zdobywał w wielu różnorodnych federacjach nurkowych – LOK, CMAS, SSI, TDI, IANTD. W 2007r. został instruktorem nurkowania technicznego federacji IANTD, pragnąc dzielić się swą pasją z innymi.

Tamara Adame

Jae Han Lee

Stratis Kas

Karol „Pencil” Ołówek

Nikolas Margaritis

Krzysztof Hnatów

Michaël „Mike” Doumont

Maciej Jurasz