SeaYa logo2022

Maciej Jurasz

Światło SeaYa wybrałem już kilka lat temu, sprawdziło się podczas głębokich nurkowań oraz penetracji jaskiń i wraków. Towarzyszy mi w trakcie wielu prowadzonych szkoleń, gdzie latarka szczególnie jest narażona na uszkodzenia, ale SeaYa daje radę, dlatego POLECAM.

Założyciel i właściciel Centrum Nurkowego Płetwal Poznań i Akademii Instruktorów H2O. Absolwent poznańskiego AWF, biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. W 2018 roku otrzymał najwyższe wyróżnienie PADI Platinum Course Director – w całej historii PADI otrzymało je tylko trzech polaków. Tec Rec Trimx i Rebreather Trainer Instructor, wielokrotnie uzyskał wyróżnienie „Elite Instructor”, a w latach 2013, 2016 i 2017 „Silver Course Director”. Przede wszystkim praktyk, zarówno w dziedzinie nurkowania jak i prowadzenia biznesu w ramach branży nurkowej. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się zawsze chętnie i profesjonalnie. Swoje szkolenia realizuje w różnych regionach świata, współpracując z wieloma centrami nurkowymi oraz instruktorami – praktyka, życzliwość i doświadczenie to zdecydowanie to, co go wyróżnia. Zrealizował ponad 3000 nurkowań, wydał ponad 2000 uprawnień, w tym pól tysiąca na poziomie instruktorskim. Jest doświadczonym instruktorem technicznym, który między innymi zrealizował partnerskie nurkowanie na 151m oraz przeprowadził zespołowe nurkowanie na 100m gdzie po raz pierwszy na świecie ułożono kostkę Rubika.

O sobie: „Jesteśmy wypadkową ludzi, których spotkaliśmy na swojej drodze” to sentencja, która w moim odczuciu ma w sobie wiele mądrości, a mnie nurkowanie w pierwszym rzędzie ujęło właśnie kolorytem ludzi podobnie myślących, wspólnie nurkujących, a w życiu zawodowym pełniących różne funkcje. Jako instruktor mam możliwość dzielenia się swoją pasją, poznając wiele osób z różnych miejsc świata i różnych kultur, dzięki tej możliwości realizuje siebie i wciąż buduje nowe plany na przyszłość.

Tamara Adame

Jae Han Lee

Stratis Kas

Karol „Pencil” Ołówek

Nikolas Margaritis

Krzysztof Hnatów

Michaël „Mike” Doumont

Maciej Jurasz