SeaYa logo2022

Sparmann, Niemcy

Data wydarzenia: 09-10.07.2022
Sparmann, Niemcy

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w drugiej odsłonie polsko-niemieckich Nurkowych Demo Days.

Tym razem w weekend 9-10 lipca 2022 r. widzimy się w popularnym niemieckim kamieniołomie Sparmann, niedaleko miejscowości Kamenz w Saksonii.

Na miejscu dostępne do testów będą wszystkie modele latarek w tym także nasza królowa – złota głowica SeaYa SPOT 70W LED oraz cały przekrój zasobników do ogrzewania i zasilania latarek SeaYa. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie chętnie porozmawiamy z Wami o poszczególnych rozwiązaniach i pomożemy dobrać te najbardziej odpowiednie. Oczywiście na koniec najlepiej, jeżeli sami sprawdzicie je pod wodą i wyrobicie sobie własne zdanie, którym możecie podzielić się z nami po nurkowaniu. Warunki ku temu będą z pewnością odpowiednie, ponieważ zalany kamieniołom Sparmann jest dość głęboki i ma ciemne ściany. Jest to idealne miejsce do testowania oświetlenia nurkowego, nawet w dzień.

Pierwsza edycja zorganizowana w kamieniołomie Hunsfels okazała się świetną okazją do zaprezentowania i przetestowania produktów SeaYa. Mamy nadzieję, że teraz będzie podobnie i liczymy na Waszą obecność.

Do zobaczenia!

Dane wydarzenia:
Data: 09-10.07.2022
Godzina: 10-17
Lokalizacja: Kamieniołom – Sparmann, Niemcy