SeaYa logo2022

Hunsfels, Niemcy

Data wydarzenia: 04-06.06.2022
Hunsfels, Niemcy

Demo Days Germany – pierwsze z serii trzech – rozpoczynamy na kamieniołomie Hunsfels. Steinbruch Hunsfels to stary kamieniołom wapienia w Strombergu w Niemczech, o tarasowych ścianach i maksymalnej głębokości 54 metrów.

Doskonale znany i bardzo popularny format imprezy nurkowej Demo Days tym razem zawita do najpopularniejszych niemieckich kamieniołomów. Jest to dla wszystkich wspaniała okazja, aby odwiedzić kultowe niemieckie nurkowiska, a przy okazji przetestować i zobaczyć masę sprzętu nurkowego.

Z pewnością każdy znajdzie tu coś w sam raz dla siebie. A czy jest lepsza okazja, żeby przetestować interesujący nas sprzęt niż nurkowanie we wspaniałym kamieniołomie pełnym podwodnych atrakcji? Jest to wręcz wymarzone pole do testowania oświetlenia, którego pełną gamę udostępnimy uczestnikom Demo Days. Będą lampy wideo nasze niezawodne ZOOM oraz kultowy już SPOT 70W.

Trzy kamieniołomy – Hunsfels, Sparmann oraz Hemmoor w trzech dogodnych terminach, to trzy wyjątkowe okazje na niezapomniane nurkowanie i wyjazd razem z przyjaciółmi! W planach m.in. poszukiwanie zatopionych skarbów, a tu z pewnością z pomocą przyjdą nasze latarki 😉

Dane wydarzenia:
Data: 04-06.06.2022
Godzina: 10-17
Lokalizacja: Kamieniołom – Hunsfels Stromberg, Niemcy