SeaYa logo2022

Salon de la Plongée – pierwszy krok

Organizowany w Paryżu Salon de la Plongée 2023 był naszą pierwszą oficjalną wizytą na targach nurkowych we Francji. Nigdy wcześniej nie podejmowaliśmy żadnych większych działań na tym rynku i nie współpracowaliśmy z tutejszymi przedstawicielami. Dlatego udziałowi w targach towarzyszyło mnóstwo emocji i ciekawości.

Oczywiście zdawaliśmy sobie sprawę, że jest to jedna z największych imprez tego typu w Europie, a także z tego, jak dużym rynkiem nurkowym jest Francja. Niemniej bardzo miło zaskoczyła nas olbrzymia liczba osób odwiedzających targi. Była to świetna okazja, żeby pokazać się z najlepszej strony i zaprezentować pełen przekrój produktów SeaYa.

Dużo pozytywnej energii z naszej strony oraz indywidualne podejście do każdego z odwiedzających po raz kolejny przyniosło świetny efekt. Nasze stoisko odwiedziła masa ludzi, a poza typową dla takich imprez ciekawością tego, co nowe, widzieliśmy również zainteresowanie rosnące w miarę zapoznawania się kolejnymi rozwiązaniami z naszej oferty. Tym, co było dla nas miłym zaskoczeniem, był liczny i przede wszystkim pozytywny feedback od użytkowników. Okazało się, że wielu z nich ma i ceni sobie produkty SeaYa.

Odbyliśmy również wiele rozmów z dystrybutorem i kluczowymi dealerami, które pozwalają nam patrzeć z optymizmem na dalszy rozwój naszej marki na francuskim runku.

Na koniec targów byliśmy przekonani, że dobrze wykorzystaliśmy ten czas i zaprezentowaliśmy się w najlepszy możliwy sposób. Z pewnością nie był to nasz ostatni raz na paryskich targach!